Výroba a služby

VÝROBA

Už samotné slovo výroba v nás vyvoláva emóciu niečoho výnimočného, niečoho čo nie je bežné, niečoho, čo človek dokáže vytvoriť a vdýchnuť tomu dušu.

Spojenie najnovších technológií a nášho skúseného a odborne vzdelaného personálu nám umožňuje napĺňať predstavy a fantázie našich klientov. Samotná výroba našej spoločnosti je dosť špecifická, ale nakoľko možnosti využitia našich produktov sú veľmi rozmanité a možu sa využívať tak v interiérovom, ako aj exteriérovom prostredí, je aj výroba v našej spoločnosti rozdelená do dvoch základných divízií.

 • Veľkoobchodná divízia výroby je orientovaná výlučne na spoločnosti, ktoré sa zaoberajú spracovaním a predajom kameňa, čiže kamenárstva. To znamená predaj doskoviny, rezanie, leštenie a tvarovanie. Pre ich potreby vieme vyrezávať a tvarovať aj veľmi zložité a atypické objekty.

 • Maloobchodná divízia výroby ja zameraná výlučne na interiérové a exteriérové stavebné prvky, ktoré sa vždy robia na mieru každého zákazníka. Na základe našej dlhoročnej spolupráce s architektami a odborníkmi zo stavebných spoločností vieme predstavy a návrhy riešenia našich zákazníkov usmerňovať.

  KOMPLEXNÁ REALIZÁCIA

  Spoločnosť Stoco s.r.o. Vám v rámci poskytovania komplexných služieb zabezbečuje realizáciu zákaziek od projektu, cez výber materiálov, až po samontú montáž. Realizáciu našich projektov zabezpečujeme našimi odbornými pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti.

 • Socha vo výrobe

  <p>Socha výroba cnc</p>

  Socha vo výrobe

  <p>Socha opracovanie cnc</p>

  Socha

  <p>Socha</p>

  Socha

  <p>Socha</p>

  Cnc výroba kameň

  <p>Cnc výroba</p>

  Cnc výroba kameň

  <p>Cnc výroba</p>

  Výroba, leštenie kameňa

  <p>Leštenie</p>